برندها

ما برای شما برندهای برتر را گلچین کرده ایم. با کلیک روی هر برند، لیست محصولات آن برند را مشاهده می کنید.

امکو Emco

شرکت تولید قطعات خودرو اتحاد موتور که به اختصار به آن امکو گفته می‌شود نام یک شرکت ساخت لوازم یدکی خودرو ایرانی است که به تولید لوازم برقی خودرو بیشتر شناخته شده است،شرکت امکو (Emco) تمرکز خود را بر روی قطعاتی همچون استارت و دینام،مجموعه‌های فن و موتورفن و همچنین لوازمی از قبیل لنت خودرو نیز معطوف کرده و جزء مارک‌های محبوب بازار لوازم یدکی ایران به حساب می‌آید.


مشاهده محصولات
ایده پژوهان نامدار IPNC

شرکت ایده پژوهان نامدار که به اختصار IPNC نیز نامیده می‌شود در زمینه تولید، واردات و عرضه لوازم یدکی خودروها در سال 1390 تاسیس گردید و از آن زمان در زمینه لوازم یدکی خودروهای ایرانی فعال می‌باشد. این شرکت در زمینه تولید و واردات لوازم یدکی تا سال 1405 هجری شمسی قرار است تا حداقل 15 درصد این بازار را در اختیار بگیرد و در چشم‌انداز آن نیز مطرح شده است.


مشاهده محصولات
ایساکو

شرکت ایساکو یکی از زیر مجموعه‌های شرکت ایرانخودرو می‌باشد که وظیفه تامین قطعات یدکی و مصرفی، همچنین تامین خط تولید ایرانخودرو را بر عهده دارد. در ادامه با متال یدک همراه شوید تا به معرفی این شرکت بپردازیم.


مشاهده محصولات
جمع ساز

شرکت تولید چراغ‌های خودرو جمع‌ساز یکی از پیشروان صنعت تولید چراغ‌های خودرو در ایران است. این شرکت با تکیه بر دانش فنی و تجربه‌ی طولانی در زمینه‌ی تولید انواع چراغ‌های خودرو، توانسته است جایگاه ویژه‌ای در بازار داخلی و بین‌المللی به دست آورد. چراغ‌های خودرو جمع‌ساز با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن و مواد اولیه با کیفیت، به یکی از محصولات مورد اعتماد خودروسازان و مصرف‌کنندگان تبدیل شده‌اند. در ادامه با متال یدک همراه شوید.


مشاهده محصولات
عظام

گروه هولدینگ عظام یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید لوازم یدکی خودرو در ایران به حساب می‌آید که در زیر مجموعه‌های آن کارخانه‌هایی در نقاط مختلف ایران اقدام به تولید قطعات و لوازم یدکی برای خودروهای ایرانی می‌کند. فعالیت گروه تولیدی قطعات خودرو عظام از سال 1376 آغاز شد و با بهره‌گیری از تکنولوژی روز و تحت لیسانس شرکت‌های معتبر بین‌الملی تولید لوازم یدکی تحت عنوان عظام (EZAM) را شروع کرد.


مشاهده محصولات
مدرن

شرکت پژوهش صنعت مدرن در سال 1370 در شهر فردوسیه تاسیس گردید و در زمینه تولید چراغ‌های انواع خودرو فعالیت خود را آغاز کرد.


مشاهده محصولات
وی پارت V PART

برند ویرا ولتاژ که به اختصار وی‌پارت نامیده می‌شود یکی از شرکت های تولید لوازم یدکی خودرو است که در ایران فعالیت دارد. برند وی پارت در واقع همان سامفر سابق به شمار می‌آید و قطعات یدکی متنوعی را به بازار لوازم یدکی خودرو ایران ارائه می‌دهد.


مشاهده محصولات
کروز

شرکت کروز یکی از بزرگترین تولید کنندگان قطعات خودرو در ایران است که در سال 1361 تاسیس شد و اقدام به تولید انواع لوازم برقی و تریم داخلی خودروهای ایرانی می‌کند. کیفیت در کروز حرف اول را میزند و بهترین و کارامدترین سنسورها و عملگرها را مخصوصا در سیستم برق زیمنس تولید می‌کند.


مشاهده محصولات