دسته راهنما پارس قدیم
دسته راهنما پژو پارس با بوق
دسته راهنما سمند فراسلی
دسته راهنما پارس قدیم
دسته راهنما پژو پارس با بوق
دسته راهنما سمند فراسلی

دسته راهنما و بوق پژو پارس و سمند مارک فراسلی

دسته راهنما پژو پارس و سمند مارک فراسلی که به دسته چراغ و بوق نیز مشهور است دارای مشخصالت به شرح زیر می‌باشد:

  1. کیفیت بالا
  2. عمرطولانی
  3. عملکرد مطمئن
  4. ارگونومی مناسب
  5. کنترل بی نظیر بر روی چراغ‌های نور بالا و پایین، مه‌شکن‌ها و بوق خودرو

دسته راهنما و بوق فراسلی که کنترل خاموش و روشن کردن چراغ‌های خودرو را نیز بر عهده دارد یکی از اجزاء و عملگرهای سیستم برق اتومبیل شما به حساب می‌آید که نقش بسیار مهمی را در ایمنی و رانندگی در شب ایفا می‌کند. دسته راهنما پژو پارس و سمند فراسل یکی از بهترین دسته راهنما و بوق تولید شده برای این خودروها به حساب آمده و در کیفیت و دوام عالی عمل می‌کند. علاوه بر خودروهای ذکر شده این قطعه به پژو 405 SLX نیز میخورد. فروشگاه اینترنتی متال یدک فروشگاه آنلاین لوازم یدکی انواع خودروها به صورت اصلی و اورجینال.

580,000 تومان
بدون مالیات

تعداد:

ارسال سریع

ارسال سریع

ما سفارشات شما را به سرعت ارسال میکنیم

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت امن از طریق درگاه بانک

تضمین کیفیت

تضمین کیفیت

بهترین برندهای اصلی و اورجینال

تماس با مدیریت فروشگاه

تماس با مدیریت فروشگاه

واتساپ/روبیکا: 09163928401

دسته راهنما پژو پارس و سمند مارک فراسلی

دسته‌ راهنما و بوق، معمولاً روی ستون فرمان نصب شده است و برای فعال کردن چراغ‌های راهنما یا نشانگرها در خودرو طراحی شده است. زمانی که راننده دسته را به سمت بالا یا پایین فشار می‌دهد، چراغ های نور بالا و پایین، همچنین چراغ‌های راهنما در خودرو روشن شده و جهت مورد نظر را به سایر رانندگان نشان می‌دهند.

استفاده از دسته‌ راهنما مارک فراسلی بسیار آسان است. برای نشان دادن چرخش به راست، دسته را به آرامی به سمت بالا فشار دهید. از طرفی، برای نشان دادن گردش به چپ، دسته را به سمت پایین فشار دهید. با بازگرداندن دسته به وضعیت اولیه، چراغ های راهنما خاموش می‌شوند. با فشار دادن دسته راهنما به جلو و عقب نور بالا و نور پایین در پژو پارس و سمند فعال می‌شود و با چرخاندن دسته راهنما چراغها روشن و خاموش شده و به نوعی کارایی بسیار راحتی را از نظر ارگونومی برای راننده به ارمغان می‌آورد.

انتخاب بهترین دسته راهنما و بوق برای پژو پارس و سمند برند FRASSLI

در طول مدتها، شرکت فراسل به بهبود طراحی و عملکرد دسته‌ راهنما برای پژو پارس سمند پرداخته‌ است. دسته‌های مدرن با طراحی‌های ارگونومیک، دوام بیشتر و واکنش‌پذیری بهتر ارائه شده‌اند تا یک سیستم سیگنال‌دهی کارآمدتر فراهم کنند. در هنگام خرید حتما دقت داشته باشید که دسته راهنما حتما با مدل خودروی شما مطابقت داشته باشد.

جدول اطلاعات مقادیر
مناسب برای پژو پارس/پژو 405 SLX/سمند
مارک فراسل

نظرات

edit نظر خود را بنوسید

دسته راهنما و بوق پژو پارس و سمند مارک فراسلی

شما ممکن است دوست داشته باشید